021-88310222

دریافت رتبه غزال از ساختار حمایتی همگرا برای منتخبان دومین رویداد کژوال کمپ

 خبر خوب برای تیم‌های رتبه چهارم و پنجم کژوال کمپ اینکه با تمهیدات در نظر گرفته شده توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انستیتو ملی بازی‌سازی، هر کدام از این تیم‌ها بصورت مستقیم و بدون ارزیابی به عضویت ساختار حمایتی همگرا درآمده و حائز رتبه غزال خواهند شد. بر این اساس به هر تیم اعتبار 250 میلیون ریالی تعلق خواهد گرفت که می‌توانند در قالب خدمات مورد نیاز، آن را استفاده نمایند.
ادامه خبر

آرتیست بازی را برای مخاطب چشم نواز می‌کند

انجام کارهای هنری و ساخت کاردستی علاقه دوران کودکی‌اش بود و دنیای پرهیجان بازی‌ها برایش جذاب. در فانتزی و تخیل دنیای کودکی‌اش عاشق تماشای شخصیت‌ها و ماجراجوی‌های داخل بازی‌ها و انیمیشن‌ها بود. بزرگترکه شد، این علاقه مسیرش را سمت تحصیل در رشته‌ گرافیک کشاند و بعد هم به طور خاص بازی‌سازی.
ادامه خبر

جذب نیرو در شرکت‌های بازی‌سازی

چنانچه علاقه‌مند به همکاری در شرکت‌های بازی‌سازی هستید، در ردیف های شغلی زیر استخدام صورت میگیرد:

ادامه خبر

با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود، دومین رویداد «کژوال‌کمپ» با هدف ارتقاء صنعت بازی موبایلی

رویداد بازی‌سازی «کژوال کمپ» که اولین دوره آن در سال 97 برگزار شد، برای دومین سال از ۲۲ شهریور شروع به کار خواهد کرد و پس از یک دوره‌ چهارماهه، در بهمن‌ماه ۹۹ با اهدای جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی به برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد. کافه بازار برگزار کننده این رویداد است و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، انستیتو ملی بازی‌سازی و مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) از حامیان آن هستند.
ادامه خبر

ثبت‌نام ترم پاییز انستیتو ملی بازی‌سازی آغاز شد

انستیتو ملی بازی‌سازی از امروز روند ثبت نام کلاس‌های آموزشی ترم پاییزی خود را آغاز کرده است. کلاس‌های ترم پاییز انستیتو قرار است در 16 عنوان درسی و همچنان به دلیل استمرار شرایط کرونایی در کشور به صورت آنلاین برگزار شود.

ادامه خبر

ثبت‌نام ترم پاییز انستیتو ملی بازی‌سازی آغاز شد

انستیتو ملی بازی‌سازی از امروز روند ثبت نام کلاس‌های آموزشی ترم پاییزی خود را آغاز کرده است. کلاس‌های ترم پاییز انستیتو قرار است در 16 عنوان درسی و همچنان به دلیل استمرار شرایط کرونایی در کشور به صورت آنلاین برگزار شود.
ادامه خبر

آموزش رایگان مبانی بازی‌سازی با حضور مدرسین سرشناس صنعت بازی ایران

اگر اهل دنیای بازی باشید، شاید بارها این فکر به سرتان زده باشد که خودتان دست به کار شوید و یک بازی بسازید، اما ندانید که از کجا و چطور باید شروع کنید.اینکه از کجا بازی‌سازی را شروع کنید، سوالی است که می‌توانید پاسخش را با حضور در کارگاه سه روزه آموزش «مبانی بازی‌سازی» پیدا کنید.
ادامه خبر

آموزش بازی‌سازی با قابلیت‌های موتور یونیتی

یادگیری بازی‌سازی آن هم با موتور یونیتی (Unity) می‌تواند رویداد جذابی برای علاقمندان به بازی‌سازی باشد. از این جهت جذاب که موتور یونیتی به عنوان یکی از چهار موتور بازی‌ساز بزرگ در جهان با عملکردهای بی نظیرش در ساخت بازی‌های مختلف، به شما امکان طراحی و ساخت بازی‌های شگفت انگیزی را می‌دهد.

قابلیت‌های بازی‌سازی با موتور یونیتی که روز به روز نیز در حال پیشرفت است و توانایی بالای آن برای ارتباط با سایر نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی، باعث شده که خیلی از متخصصان و حرفه‌ای‌های صنعت بازی ایران جذب آن شوند.

ادامه خبر

کارگاه‌های تابستانی بازی‌سازی برای دانش آموزان

آموزش بازی‌سازی به دانش آموزان آن هم در تابستانی که به خاطر کرونا فراغت‌هایش دو چندان شده، می‌تواند رویداد جذابی برای بچه‌های طرفدار گیم باشد.
این رویداد جذاب را انستیتو ملی بازی‌سازی با برگزاری کارگاه‌های آموزش بازی‌سازی برای دانش آموزان هفتم، هشتم و نهم موسسه آموزشی مصباح تهران رقم زده است.
ادامه خبر

گفتگو با طراح بازی استودیو «گلیم گیمز» انستیتو سکوی پرتابم شد

صنعت نوپای گیم در ایران روز به روز در حال رشد است و امیدوار به بالا رفتن از پله‌های ترقی. آن قدر که طبق تخمین‌ها سومین بازار بازی‌های دیجیتال در منطقه بعد از ترکیه و عربستان حالا به ایران اختصاص دارد. قرارگیری صنعت گیم ایران در مسیر پیشرفت و زنده بودنش، به پشتوانه تلاش بازی‌سازان جوان ایرانی و نام‌ها و چهره‌هایی است که در آن فعال‌اند. نام‌هایی که دانش بازی‌سازی را در کشور آموخته‌اند و حالا در قد و قامت یک بازی‌ساز، تمام علاقه و همت شان از یک سو جذب مخاطب داخلی است و از طرف دیگرهم سو کردن صنعت گیم ایران با استانداردهای بین‌­المللی.
ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8