021-88310222

شروع کلاس‌های دوره زمستان انستیتو ملی بازی‌سازی از بهمن ماه

دوره زمستان انستیتو ملی بازی‌سازی که با بیش از 40 عنوان دوره تخصصی معرفی شده است، علاوه بر محل جدید انستیتو واقع در ساختمان بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در دانشگاه شهید بهشتی نیز برگزار می‌شود.

در این دوره شرکت‌کنندگان به صورت حضوری و آنلاین امکان نام‌نویسی دارند. دروس این ترم با حضور برترین اساتید حوزه‌های هنری، فنی و طراحی بازی تدریس می‌شود و جلسه نخست هر کلاس جهت تعیین سطح و آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان رایگان خواهد بود.

گفتنی است به دلیل عدم تداخل با فصل امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها و امکان حضور دانشجویان و دانش‌آموزان، کلاس‌ها از بهمن‌ماه شروع و تا اردیبهشت سال آتی ادامه خواهند داشت. کد تخفیف ویژه ثبت‌نام‌کنندگان دانش‌آموز و دانشجو TWENTY است و در لینک این ثبت نام قابل اعمال می‌باشد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه بازی‌سازی و همچنین سوالات مربوط به کلاس‌های تخصصی دوره زمستان، می‌توانند روزهای یکشنبه از ساعت 10 الی 12 به انستیتو ملی بازی‌سازی واقع در خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی، کوچه گلزار، نبش زیرک‌زاده، پلاک 32، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طبقه اول، انستیتو ملی بازی‌سازی مراجعه کنند. همچنین کارشناسان این مرکز از طریق شماره تماس 88860923 و آیدی @IRGDI در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 پاسخگوی سوالات مخاطبان هستند. لازم به ذکر است که ارائه خدمات مشاوره رایگان توسط مدیران دپارتمان‌های انستیتو ملی بازی‌سازی صورت می گیرد.

برای مشاهده جداول دروس ارائه شده در ترم زمستان به تفکیک دپارتمانی می‌توانید به بخش اخبار سایت انستیو مراجعه و یا اینجا مشاهده کنید.

آدرس شبکه‌های اجتماعی انستیتو ملی بازی‌سازی:

@IRANGDI

Instagram: irangdi.ir

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/10/18
  • تعداد مشاهده : 2185 بار