021-88310222

آموزش رایگان مبانی بازی‌سازی با حضور مدرسین سرشناس صنعت بازی ایران

اگر اهل دنیای بازی باشید، شاید بارها این فکر به سرتان زده باشد که خودتان دست به کار شوید و یک بازی بسازید، اما ندانید که از کجا و چطور باید شروع کنید.اینکه از کجا بازی‌سازی را شروع کنید، سوالی است که می‌توانید پاسخش را با حضور در کارگاه سه روزه آموزش «مبانی بازی‌سازی» پیدا کنید.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، انستیتو ملی بازی‌سازی این کارگاه را همزمان با هفته پایانی تابستان و به صورت رایگان و با حضور سه نفر از مدرسین برجسته و به‌نام صنعت بازی ایران برگزار می‌کند.

این کارگاه‌ سه روزه قرار است از هفته سوم شهریورماه و با حضور امیر محمدرضایی، علی نیک نژاد و امین شهیدی از مدیران دپارتمان‌های انستیتو ملی بازی سازی، به صورت آنلاین برگزار شود.

کارگاه «مبانی بازی‌سازی» در راستای برنامه‌های انستیتو ملی بازی‌سازی برای توسعه بازی‌سازی در سطح کشور برگزار می‌شود و در آن شناخت مبانی اولیه بازی‌سازی در حوزه‌های فنی، طراحی و هنری به طور مقدماتی و طی 3 جلسه 2 ساعته آموزش داده می‌شود.

این کارگاه روزهای 15، 16 و 20 شهریور از ساعت 17 شروع می‌شود. مباحث کارگاه روز 15شهریور با حضور علی نیک‌نژاد مدیر دپارتمان فنی، کارگاه روز 16شهریور با حضور امین شهیدی مدیر دپارتمان هنری و کارگاه روز 20 شهریور با حضور امیرمحمدرضایی مدیر دپارتمان هنری به شرکت‌کنندگان در این دوره آنلاین آموزش داده خواهد شد. 

این کارگاه آموزشی را انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با همکاری موسسه آموزشی شهر برگزار می‌کند و خبر دیگر برای علاقمندان به شرکت در این دوره اینکه به شرکت کنندگان درکارگاه‌ها گواهی حضور ارائه می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره می‌توانند اینجا ثبت نام کنند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/06/03
  • تعداد مشاهده : 2119 بار