021-88310222

آغاز ثبت‌نام ترم تابستانی در انستیتو ملی بازی‌سازی؛ صفر تا 100 بازی‌سازی را آنلاین یاد بگیرید

زمان زیادی تا پایان سال تحصیلی 1399 – 1400 که به خاطر پاندمی کرونا تماما به‌صورت آموزش‌های مجازی و آنلاین برگزار شد، باقی نمانده و با تمام شدن فصل امتحانات، قصه تکراری اوقات فراغت و برنامه‌ریزی برای پرکردن آن دوباره شروع می‌شود. ماجرا وقتی پیچیده‌تر می‌شود که یادمان می‌افتد هنوز هم درگیر کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن هستیم و امکان  انجام خیلی از فعالیت‌های تفریحی و آموزشی وجود ندارد. اما ما یک خبر خوب برایتان داریم و اینکه انستیتو ملی بازی‌سازی با در نظر گرفتن شرایط موجود  قرار است در قالب یک بسته آموزشی ویژه ترم تابستانی خود را کاملا آنلاین برگزارکند.

به گزارش انستیتو ملی بازی‌سازی به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فرزانه شریفی مدیر انستیتو ملی بازی‌سازی با اعلام این خبر که کلیه کلاس‌ها به صورت آنلاین و توسط اساتید مجرب از حوزه‌های فنی، هنری و طراحی بازی برگزار می‌شود، گفت: شروع کلاس‌ها از نیمه تیرماه است و پیش از شروع ترم جدید، جلسات آنلاین مشاوره رایگان توسط انستیتو ملی بازی‌سازی برگزار می شود تا آن دسته از علاقه‌مندانی که از انتخاب دقیق عنوان مطمئن نیستند، توسط مشاور راهنمایی شوند.

به گفته شریفی علاوه بر ارائه مباحث آموزشی در حوزه‌های فنی، هنری و طراحی بازی، دروس عمومی نیز برای افراد مبتدی که علاقه‌مند به آشنایی با مباحث ابتدایی حوزه بازی هستند، تعریف و طراحی شده است.

مدیر انستیتو ملی بازی‌سازی همچنین با اشاره به اینکه پکیج مبانی بازی‌سازی در سه زمینه فنی، هنری و طراحی برای علاقه‌مندانی که می‌خواهند بازی‌سازی را از ابتدا شروع کنند، تعریف شده، افزود: برای ترم تابستان ۱۸ کلاس تخصصی در سطوح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته تعریف شده است.  ضمن اینکه وجه متمایز این دوره انستیتو با سایر دوره‌ها در این است که بازی‌آموزان می‌توانند از ابتدای مسیر آموزشی تعیین شده در هر دپارتمان دوره مورد نظر خود را تا سطح پیشرفته طی و در انتهای دوره‌های فنی، هنری و طراحی گواهی پایان دوره معتبر دریافت کنند. همچنین در کنار این روش، بازی‌آموزان می‌توانند به صورت تک‌درس نیز دوره مورد نظر خود را انتخاب کنند.

تمام علاقه‌مندان به فراگیری دوره‌های آموزش بازی‌سازی برای آشنایی بیشتر با کلاس‌ها و ثبت‌نام می‌توانند از طریق این درگاه اقدام کنند.


 دروس ارائه شده در گروه‌های تخصصی به شرح زیر است:

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 8
    • 2
  • تاریخ انتشار : 1400/03/01
  • تعداد مشاهده : 1171 بار