021-88310222
صفحه اخبار

آموزش بازی‌سازی به علاقه‌مندان در بیرجند

ششمین رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی‌سازی در کشور به میزبانی شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

این برنامه که در قالب مجموعه رویدادهایی با عنوان اردوی آموزش بازی‌سازی از تابستان 1401 توسط انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای کار خود را در استان‌های مختلف کشور آغاز کرده است، از 26 تا 30 آبان ماه در شهر بیرجند برگزار می‌شود.

این رویداد شامل 50 ساعت آموزش فشرده بازی‌سازی با حضور مربیان حوزه فنی بازی‌سازی است و به شرکت‌کنندگان در آن گواهینامه بازی‌سازی انستیتو ملی بازی‌سازی ارائه می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این اردو پس از اتمام فرآیند آموزش‌ها در حوزه‌ فنی و تشکیل تیم، در قالب مسابقه بازی‏‌سازی (گیم‌جم) به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

اردوی آموزش بازی‌سازی بیرجند با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند، پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، دانشگاه بیرجند، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.  

گفتنی است انستیتو ملی بازی‌سازی با رویکرد حمایت از کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور از تابستان 1401 اردوهای آموزش بازی‌سازی را در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، شهرستان جلفا و یزد را در میان استقبال علاقه‌مندان به آموزش بازی‌سازی برگزار کرد.

 ایجاد شرایط جذب منتخبان به عنوان نیروی انسانی توانمند و با استعداد در صنعت بازی‌سازی کشور، ارائه گواهینامه مهارتی، استفاده رایگان از دوره‌های آموزشی مقدماتی انستیتو ملی بازی‌سازی و ارائه آموزش‌های مستمر از دیگر امتیازاتی است که توسط انستیتو ملی بازی‌سازی برای تیم‌های منتخب این رویداد در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان 15 سال به بالا ساکن در این شهر می‌توانند برای ثبت‌نام در این اردوی آموزشی رایگان از اینجا اقدام کنند. 

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1401/08/09
  • تعداد مشاهده : 619 بار