اردوی آموزش بازی‌سازی به شیراز رسید

انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در دومین ماه پاییز مهمان علاقه‌مندان به آموزش بازی‌سازی در استان فارس و شهر شیراز می‌شود تا اردوی 6 روزه آموزش بازی‌سازی را در این استان برگزار کند.

اردوی آموزش بازی‌سازی استان فارس ویژه علاقه‌مندان 15 سال به بالاست و این رویداد 6 روزه شامل برگزاری 4 روز کارگاه فشرده آموزشی بازی‌سازی و 2 روز مسابقه بازی‌سازی (گیم‌جم) است. در 4 روز اول، مباحث اصلی بازی سازی با استفاده از موتور بازی‌سازی یونیتی توسط اساتید مجرب انستیتو ملی بازی‌سازی تدریس می‌شود.
 

در 2 روز پایانی این رویداد، مسابقه‌ای را با عنوان گیم‌جم برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگانی که در کارگاه‌های آموزشی حضور داشته‌اند با راهنمایی‌های اساتید و با بهره‌بردن از آموزش‌هایی که در کارگاه‌ها به‌دست آورده‌اند بازی می‌سازند و در انتها بازی‌های ساخته شده داوری و از سه نفر تیم برگزیده اول، تقدیر به عمل می‌آید. همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در این رویداد گواهی انستیتو ملی بازی‌سازی اعطا می‌شود و می‌توانند از حمایت‌های انستیتو برای شرکت در دوره‌های بازی‌سازی بهره‌مند شوند.
 

این رویداد از 13 تا 18 آبان در شهر شیراز و محل ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار می‌شود و همراه داشتن رایانه شخصی و موس برای شرکت‌کنندگان الزامی است. علاقه‌مندان در این استان برای شرکت در اردوی آموزش بازی‌سازی می‌توانند از اینجا برای ثبت‌نام اقدام کنند.

یادآور می‌شود انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای با رویکرد کشف استعدادهای بازی‌سازی در سراسر ایران، اردوهای آموزش بازی‌سازی را در استان‌ها و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌کند.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 1
  • تاریخ انتشار : 1402/07/29
  • تعداد مشاهده : 1616 بار