021-88310222
صفحه اخبار

کاروانسرا، رویداد «طراحی بازی ایران»

طراحی بازی ایران، عنوان رویدادی است که طراحان بازی می‌توانند از سراسر ایران در آن شرکت کنند. در این رویداد پروژه‌محور، تمرین گروهی برای طراحان بازی درنظر گرفته شده است که با ارسال آن می‌توانند با یکدیگر به تبادل نظر بپردازند و به تقویت کار یکدیگر کمک کنند.

هدف از این رویداد مسابقه یا چالش نیست، بلکه آشنا شدن شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف ایران با یکدیگر و ارتقای سطح کیفی طراحان و به اشتراک گذاشتن تجارب در طول مسیر است.

لازم به ذکر است که در هر دوره از این رویداد بر روی مهارتی خاص تمرکز می‌­شود امّا برای شروع کار، انتخاب سبک و نوع کار آزاد است.

در نهایت در طول زمان صفحه اینستاگرامی این رویداد به عنوان نمونه کار شرکت‌کنندگان عمل خواهد کرد و امیدواریم که استعدادهای بیشتری از نقاط مختلف ایران به بازار کار تولید بازی در ایران معرفی شوند.

آثار در قالب فرمت‌های رایج پرونده‌سازی مانند PDF یا WORD به Gmail استاد به نشانی  gamedesignevent@gmail.com  ارسال می‌شود و قبل از پایان زمان اعلام شده شرکت‌کنندگان با یکدیگر به تبادل نظر کارهای نیمه‌کاره خود می‌پردازند.

آثار ارسالی در نهایت در صفحه اینستاگرامی این رویداد، با ذکر مشخصات صاحب اثر منتشر خواهند شد.

تعداد صفحات پرونده آثار ارسالی می‌بایست بین 3 تا 7 صفحه باشد و این موجز بودن برای بیشتر خوانده‌شدن و هم‌اندازه بودن در صفحات اجتماعی درنظر گرفته شده است.

 نمونه داکیومنت و حداقل اطلاعات شخصی هر شرکت‌کننده برای ارسال اثر، در گروه قرار خواهد گرفت.

لینک گروه «دورهمی طراحان بازی»  برای پیوستن و کسب اطلاعات بیشتر:  : gamedesigngroup

مهلت ارسال، تاپایان اسفند98

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/12/04
  • تعداد مشاهده : 4626 بار